Medica Watch

Doprava a Instalace

Volba dopravy

V košíku při dokončování objednávky si můžete zvolit, zda si chcete nechat zařízení přivést a nainstalovat do lednic expertní firmou, nebo zda si chcete všechna zařízení nechat doručit poštou a jednoduše si je sami nainstalovat do lednic.

Expertní instalace

Rádi za Vás vyřešíme zavedení a nastavení produktu MEDICA WATCH ve Vaší ordinaci tak, aby jste se bez obav mohli věnovat svým pacientům. V rámci volby Expertní instalace Vám zavolá zástupce instalační firmy, který si s vámi potvrdí termín a čas instalace. Instalace provádí akreditovaná kalibrační laboratoř Scanlab.

Ve zvolenou dobu přivezou na místo veškerá zařízení a materiál a po konzultaci s Vámi zvolí nejvhodnější umístění komunikačních jednotek a sond. Vše umístí na místo stejným postupem, kterým se instalují tato zařízení do nemocnic. Poté vyzkoušejí, zda zařízení komunikují správně a zda máte svá data v aplikaci. Následovat bude i krátká ukázka toho, jak vypadá aplikace, ve které budete mít své zařízení pod kontrolou, předají vám kalibrační a školící protokoly a tím je celá instalace dokončena. Služba Expertní instalace je dostupná na území ČR.

Česká pošta

Pokud si chcete pouze nechat doručit zařízení na vaší adresu, zvolte možnost Česká pošta, která Vám doručí MEDICA WATCH zařízení jako Balík do ruky. V balení naleznete fixační materiál na uchycení sond a centrálních jednotek (jako jsou stahovací pásky, oboustranná lepící, či magnetická páska) a jednoduchý návod, jak zařízení do lednice umístit. Služba doručení Českou poštou je dostupná na území ČR.

 

Přejít k řešením